Dla biznesu

Dla biznesu

Eksport i logistyka

Od 2011r. opakowania naszych produktów są dostosowywane także do potrzeb klientów zagranicznych zarówno poprzez umieszczanie na nich opisów w obcych językach, jak również stosowanie rozwiązań wymaganych standardami eksportowymi (zamki bezpieczeństwa). Obecnie realizowana jest inwestycja polegająca na rozbudowie fabryki dzięki czemu możliwe będzie zwiększenie mocy produkcyjnych także po to, by móc sprostać stale rosnącej ilości zamówień.

Doświadczenie w branży, szeroka oferta produktowa (w tym możliwość produkcji Private Label) bogata oferta eksportowa, szeroki asortyment i sprawdzone na międzynarodowych rynkach produkty, a także elastyczne podejście do potrzeb i wymagań klienta cechują nasze funkcjonowanie na rynku i mogą być atutami w przyszłej współpracy z nowymi partnerami handlowymi. Stale poszukujemy nowych możliwości i jesteśmy otwarci na nowe propozycje współpracy. Troska o partnerskie relacje z klientami zawsze była i jest w centrum naszej uwagi, a kierunkiem w jakim zmierzamy to rozwoju nasz i naszych partnerów biznesowych.

Stosunkowo od niedawna, dla ułatwienia kontaktów zagranicznych, w firmie Zielona Budka funkcjonuje odrębne stanowisko eksport manager. Osoba ta odpowiedzialna jest za nawiązanie współpracy z zagranicznymi partnerami handlowymi i jej późniejszy rozwój.

Kontakt w celu nawiązania współpracy:

e-mail:​contact@pl.froneri.com